מדהימה עוצמתית מדוייקת ומטפלת עם לב ונשמה ענקית 

עליזה

וואו איפה להתחיל ???נורית עשתה לי טיפול שהיה עוצמתי מאד.כל הטיפול הרגשתי זרמים של חשמל ומשיכות כמו מגנט.כל זה איזן לי בצורה נפלאה את כל המערכות בגוף. קמתי כמו חדשה. על ידי ההילינג וההרגעה של הידיים העדינות שלה קיבלתי המון שלווה פנימית ובאותו זמן אנרגיה מטורפת להמשך היום. המון תודה לך! הלואי וכמה שיותר אנשים יזכו לקבל ממך טיפול ולהרגיש את הפלא הזה

קריסטינה

אני רוצה להגיד תודה לנורית על טיפול משחרר / משקם/ מחדש שקבלתי ממנה לפני 3 ימים.
שעה וחצי שבהם היא עטפה אותי בחום ותרמה לי לחידוש אנרגיות, נשימות ועוד דברים טובים. ממליצה בחום

גנית

"I felt a deep sense of relaxation, similar to a feeling I get when receiving massage.  At time, I got a very warm sensation where you were working, even when you weren’t actually touching me.  I felt very calm at the end."

Debbie

"Thank you SO much for the amazing Reiki session. You have a gift and I am grateful that you shared it with me! Your energy is full of love, peace and healing.

Keep up your Reiki work! You are amazing."

Deb

My day was really great, Nurit. I was noticeably looser in my muscles throughout the whole day! Thank you very much!

Shanyn

"נורית לא רק שנתברכה ביכולת תיעול האנרגיה המדהימה למטרת ריפוי, אלא שיש לה את היכולת הטבעית לראות מעבר למה שמספר המטופל. לנורית יכולת ראיה אינטואיטיבית שלרוב עוזרת להגיע לשורש הבעיה ופיקוס ביחד עם המטופל להחלמה וריפוי מקסימאלי."

מיקה

נורית יקרה,

קיבלת מתנה מדהימה מהיקום. יכולת תיקשור ואנרגיות ריפוי מדהימות. עם יכולות אלה הבאת לי מוטיבציה לעשות שינויים משמעותיים בחיי.

מקוה שעוד הרבה אחרים יזכו לקבל דרכך את האנרגיות והריפוי להם הם זקוקים.

נורית הארה את תשומת ליבי לצד הפיסי בריאותי. היא לא הפסיקה להגיד שאני צריכה לקחת את עצמי בידיים ולרדת במשקל. בזכותה הצטרפתי למכון ובמשך 4 חודשים ירדתי 15 ק״ג. התחלתי לרקוד, ולעשות יוגה. בתור תרפיסטית דאגתי למאות אנשים במשך שנים, בעזרתה של נורית התחלתי לדאוג לעצמי.

מקרב לב,

גלית

"נורית יקרה,
רציתי להודות לך עבור טיפול הרייקי שהענקת לי בביתך.
הטיפול שלך היה משחרר וממקד. הצלחת בעזרת מוזיקת רקע, נעימות הליכותיך ומגע ידייך להפיג אי נוחות ומחשבות מטרידות שהעסיקו אותי.
את פשוט מעולה עם אנרגיות של אנשים. שוב תודה מקרב לב"

דקלה

קיבלתי טיפול מנורית בזמן קשה שבו שכבתי בבית חולים. מעשה שהיה כך היה: הגעתי לבית חולים עם אבנים בכיס המרה החוסמות את המעברים ופוגעות בתפקודי הכבד. הייתי צהובה כולי, גרד והמדדים היו גבוהים. בלי לחשוב פעמיים השאירו אותי להשגחה, עם כוונה לעשות בדיקת CT ולאחריה הכנסת צינור עם מצלמה, וסילוק האבנים החוסמות. נורית הגיעה בערב לטיפול הילינג, בבדיקות דם שנלקחו אחרי הטיפול הייתה ירידה הדרגתית במדדים, מה שאומר שהכבד חזר לתפקוד נורמלי, ובדיקת ה CT הראתה שהמעברים נקיים (ולכן לא היה כבר צורך בבדיקת הצינור). מעבר לשיפור העצום במצב הבריאותי, מיד אחרי הטיפול הרגשתי שלווה ונינוחות. נורית אף לימדה אותי נשימות עמוקות ומרגיעות (שאני נעזרת בהן כל יום כמעט). לנורית אנרגיות מדהימות והיא מחוללת פלאים. ממליצה בחום.

מיה

"נורית ניחנה באנרגיות מבורכות וביכולת לגעת בגוף ובנפש. תודה נורית, עשית לי סיפתח מדהים ליום, לשבוע, לחודש, לשנה!
ממליצה בחום על נורית. מצאתי המון שקט ורוגע תחת ידיה בתקופה מאוד מבלבלת והיא הצליחה להעניק לי עוגן ואנרגיות מחודשות!"

הגר

"הגעתי מותשת, עייפה עם כאבים בכל מקום בגוף וקיבלתי טיפול רפלקסולוגי מחבק ונעים ונהניתי מכל רגע. מודה לך על הנועם הרוגע והנוחות שהרגשתי. את מקסימה!! ממליצה בחום !!!
תודה!!! מחכה כבר לפעם הבאה!"

קטי

נורית יקרה,
היכולת שלך לראות מעבר, המגע, הדיוק וההקשבה הפכו את הטיפול לחוויה עצמתית ביותר.
רוצה להודות לך ולהמליץ בחום על מפגש מעצים בו יצאתי אחרת משנכנסתי....
תודה
מומלץ ביותר!!!

רננה