המלצות

רוצה לספר לכן על המפגש שלי עם נורית שבו נחשפתי וגם ״חשפתי״ ( משהו שאני פחות רגילה לעשות). אותגרתי לנבור בסיטואציה לא פשוטה ובהנחייתה השקטה של נורית נראה לי שצלחתי את המשימה. יצאתי מלאת מחשבות על הדרך המיוחדת הזו מה שגרם לי לשבת ולקרוא אתמול עד שעה מאוחרת את הספר של ביירון קייטי ולנסות להתעמק בשיטה וביכולת הפוטנציאלית שלה לעזור ולהעזר.
אז תודה לך נורית 

רחל

בכל פרשת דרכים בחיי אני מוצאת את עצתה של נורית כעוגן ומצפן, נורית לימדה ועדיין מלמדת אותי לחקור את מחשבותיי ולא להחפז להסיק מסקנות שלעיתים מונעות ממטען העבר ולא קריאת מציאות ההווה.
אני בטוחה שהיא תוכל לסייע גם לכם!

 

נורית ניחנה באנרגיות מבורכות וביכולת לגעת בגוף ובנפש. תודה נורית, עשית לי סיפתח מדהים ליום, לשבוע, לחודש, לשנה!
ממליצה בחום על נורית. מצאתי המון שקט ורוגע תחת ידיה בתקופה מאוד מבלבלת והיא הצליחה להעניק לי עוגן ואנרגיות מחודשות!"

הגר

חויתי סשן בקונסטלציה משפחתית אצל נורית ויצאתי עם הארות רבות, עם הבנה עמוקה והרבה יותר רגישות לחוויות חיים שקשורות למסגרת המשפחתית שלי. בעיקר הרגשתי איך החמלה גדלה בליבי. נורית הנחתה את הסשן במקצועיות רבה, שאלה שאלות ומאד עזרה לי לדייק את ההבנה שלי לגבי סיטואציות ספציפיות בתוך הקונסטלציה שהרכבתי. אני מעריכה ומודה על המפגש עם נורית וממליצה בחום(!) לכל אחד ואחת שרוצים להכיר טוב יותר את הצרכים, התחושות, האינטרפטציות הקשורות לקשרים המשפחתיים שלהם.

איזבלה

Mind - טיפול במחשבות

"אני אוהבת את "מה שיש" לא משום שאני אדם רוחני, אלא כיוון שכואב לי כשאני מתווכחת עם המציאות" - ביירון קייטי, מתוך "לאהוב את מה שיש"

מחשבות חופרות, מחשבות מטרידות, ביקורתיות, קורבנות, רגשות אשם, פחדים לגבי העתיד... חזרתיות - האם את חוזרת ומספרת את אותו הסיפור לעצמך ולכל מי שמוכן לשמוע פעם אחר פעם?

אם את רוצה שקט ושלווה, בריאות וחופש, אפשר בעזרת שיטת "העבודה" של ביירון קייטי לחקור את המחשבות המעיקות (זוגיות, הורות/אימהות, בריאות וגוף, משפחה וחברים, ילדים, עבודה/קריירה, פרנסה ועוד), לפי רצונך. נעמיק ונגלה את האמת שלך.

בכל מפגש תקבלי תמיכה, תובנות, פרספקטיבה חדשה על המצב ודרכי פעולה לשינוי והדברים יתחילו לזוז בכיוון חיובי יותר.

למי מתאים מפגש שכזה?

* לנשים שרוצות להיות מאושרות יותר ביחסים שלהן עם הקרובים להן (כמו הורים, בני זוג, ילדים), או בעסק ובעבודה

* לנשים שרוצות אך מתקשות לאהוב את עצמן

* לנשים שחוות אתגר או קושי בחיים שהן כבר לא מסוגלות לחיות איתו יותר

* לנשים שסובלות מבריאות ירודה, מבעיות פזיות כמו שינה, עיכול, כאבים, פוריות, משקל וכו'

* לנשים במצב רוח ירוד ורמת אנרגיה נמוכה, דכאון, בדידות

* למי שיש לה מחשבות שחופרות ובלגן בראש

** הנוסח בלשון נקבה, אך מיועד גם לגברים.

 

עלות המפגש: 350 ש"ח למפגש של שעה וחצי

משאבים