top of page

הספר שלי

אמא – בין חלום למציאות

שיחות, תובנות ואפשרויות לריפוי

אודות הספר

"לא אכפת לה ממני", "היא אוהבת את אחי/אחותי יותר משהיא אוהבת אותי", "היא אמא גרועה", "היא נרקיסיסטית", "אני שונאת אותה", "אני מפחדת ממנה".

האם אי פעם חשבת מחשבות כאלה על אמא שלך?

האם את מאמינה שהילדים שלך חושבים עליך מחשבות כאלה?

ואם את/ה מטפל/ת, האם יש לכם לקוחות שחושבים מחשבות כאלה על ההורים או הילדים שלהם?

הספר אמא – בין חלום למציאות הוא מדריך ראשון מסוגו שלוקח אותך, הקוראת, למסע של גילוי עצמי באמצעות חקירת האמונות שלך שהושפעו מיחסייך עם אמך. בעזרת ספר זה תוכלי לגלות מי את ללא הסיפור שלך על אמא שלך – סיפור שנברא עוד לפני רגע לידתך – שעיצב את זהותך ומשפיע על יחסים אחרים בחייך כמו היחסים עם עצמך, עם בני זוג, עם ילדייך ועוד.

יחסי אמהות וילדים הוא נושא נפיץ ורגיש, שרבים חוששים לצלול למעמקיו משום שהוא מחבק בתוכו כאב עצום ומאיים, והוא עטוף בשכבות של סיפורים ואמונות שלמדנו לציית להן מבלי להטיל בהן ספק. מסיבות אלה ישנם אנשים שנמנעים מלטפל בקשר זה וכך הוא ממשיך להשפיע על חייהם גם כשהם כבר אנשים בוגרים והורים בעצמם.

בספר זה משלבת המחברת בין שיטות מחקר במדעי ההתנהגות לשיטת העבודה של ביירון קייטי ומציגה סיטואציות אמיתיות, מילדות ועד בגרות. החל ממצבים שגרתיים כמו שיחה יומיומית במטבח ועד לסצנות של אלימות, המחברת מעבירה את הקוראות והקוראים בתהליך שחושף כיצד הצורך והתלות של אנשים באהבה, באישור ובהערכה מצד אמם משפיעים על חייהם וגוזלים מהם דרגות של אושר, חופש והגשמה עצמית.

הספר כולל דיאלוגים, תרגילים ותובנות שניתן ליישם על מצבים כמו ניכור ותחרות בין אחים על אהבת האם, יריבות בין בת לאם, משולש אהבה אמא-אבא-בת/בן, חילופי תפקידים, ילדים הוריים ועוד.

 

ספר זה מיועד ל:

  • אמהות שחוות קשיים בקשר שלהן עם ילדיהן

  • בנות ובנים בוגרים החווים קשיים בקשר שלהם עם אימם

  • מטפלים/ות בתחום הנפש, מאמנות ומדריכות הורים וכיו"ב

  • אוהבי ואוהבות שיטת 'העבודה' של ביירון קייטי

Your Dream Mother_27_1 version.jpg

Your Dream Mother

Making Peace with Your True Self by Rethinking Your Relationship with Your Mother

 

הספר שלי, "Your Dream Mother" יצא לאור באנגלית ביוני 2021.

הוא מבוסס על שיטת "העבודה" של ביירון קייטי ומתמקד ביחסי אנשים עם אמא שלהם-ן.

"אמא" הוא נושא קלאסי בעולם הטיפול. הקשר הראשוני של כולנו מתחיל עם אמא ומשם הוא מסתעף ומשפיע (כמעט?) על כל נושא ותחום בעולם. הקשר עם אמא מעצב את האישיות שלנו, הזהות שלנו והסיפור שלנו על עצמינו, על אנשים ועל החיים. Your Dream Mother  הוא הזמנה לבחון את כל אלו מחדש ולגלות, מי תהיי ללא הסיפור הזה?

הספר מתאים לאנשים שחווים קשיים, אתגרים ובעיות בקשר שלהם-ן עם אמא שלהם-ן.

הוא מתאים לאנשים שעוסקים במקצועות הטיפול כמו פסיכולוגיות, עו"סיות, גוף-נפש, תודעה, אימון וכיו"ב.

למעבר ללינק לרכישת הספר בחנויות אמזון בעולם, לחצו על הכפתור הבא.

Does your mother anger, confuse, hurt, sadden, or disappoint you?

Have you ever had thoughts like: “She doesn’t care about me,” “She doesn’t understand me,” “She loves my brother/sister more than she loves me,” “She should support me,” “She ruined my life,” “She is selfish, a narcissist, a gaslighter”?

Your Dream Mother is an invitation to go on a journey of self-discovery and gain a deeper understanding of who you are beyond the identity that was created around your mother. Wouldn’t you like to know who you would be without your story of your mother? What would your life be like?

Combining Behavioral Sciences research methods and Byron Katie's teachings of The Work, Nurit Asnash has put together the wisdom of people practicing The Work on their mother. From casual, daily interactions to scenes of violence, you’ll get a fresh perspective on the dynamics played in sibling rivalry, the mother-father-child love triangle, role switching, parental children, and more.

This book offers eye-opening insights about the mother-child attachment and what the dependence on your mother’s love, approval, and appreciation does to you. It shows you a way to be free.

The magic and brilliance of The Work of Byron Katie lies in its simplicity – it’s only four questions and turnarounds. Anyone can do it.

*The first edition of this book came out in June 2021 under the title Judge Your Mother.

 


Praise for "Your Dream Mother" by The Work facilitators:


"We move in the world with criticism, guilt, anger and confusion. Inquiry is helping us to dismantle and free ourselves but at the base, we will always find the mother. No matter what. How brave you are, Nurit, to look straight at the root. Bravo."

"Highly recommended – an excellent book for those who want to go deeper in The Work."

"This is a great book. It gives insights on facilitating and reading other people’s Work helps you in your own work on relationship with your mother."

"Nurit Asnash gives valuable information and comments on doing The Work. I think the book is a great complement to other literature on The Work."

"I am enjoying reading it. Read about the Turnaround to the role today. This is new for me and I can see how this is supportive and can help me learn more about myself. I’m glad you wrote it. Good work."

bottom of page